Kurs nurkowania podlodowego

Maksymalnie przejrzysta woda..., majestatycznie przebijające się przez lód promienie słońca i Ty spacerujący po tafli lodu, ale... od spodu! :) Zapraszamy na długo wyczekiwane nurkowanie podlodowe wraz z kursem! Gwarantujemy niezapomniane widoki oraz świetną zabawę!

Nurkowanie podlodowe

Nie masz suchego skafandra? Nie szkodzi. My mamy. Osoby nie posiadające specjalizacji PADI Suchy Skafander mogą bez problemu uczestniczyć w kursie PADI Ice Diver. W tym celu konieczne będzie przeprowadzenie nurkowania szkoleniowego nr 1 kursu PADI Suchy Skafander na basenie.

Wypożyczenie suchego skafandra na czas kursu jest bezpłatne. Jeszcze zimno? W takim razie otrzymasz od nas, na czas kursu, ogrzewanie SANTI Heating System.

ogrzewanie santi

nurkowanie podlodowe 3nurkowanie podlodowe 6nurkowanie podlodowe 4

Czego nauczysz się podczas kursu?

Szkolenie PADI Ice Diver składa się z części teoretycznej, sesji praktycznych oraz min. 3 nurkowań pod lodem. Przykładowy harmonogram szkolenia:

Pierwszy dzień szkoleniowy ma miejsce w Divemanii. Zaczynamy od zajęć teoretycznych, podczas których dowiecie się i procedurach nurkowania podlodowego, zagrożeniach oraz korzyściach z niego płynących. Poznacie sprzęt wykorzystywany do nurkowania podlodowego oraz nauczycie się jak bezpiecznie zaplanować takie nurkowanie.

Kolejnym etapem sa warsztaty sprzętowe. Nasz spory parking, na kilkadziesiąc minut, zamieni się w symulacje lodowiska, na którym będziemy ćwiczyć posługiwanie się linami asekuracyjnymi, ubieranie sprzętu do nurkowwania podlodowego oraz poznamy podstawy reagowania w sytuacjach awaryjnych.

Ostatni i najciekawszy etap szkolenia to nurkowania pod lodem. Podczas min. 3 nurkowań szkoleniowych będziemy ćwiczyć w praktyce poznane techniki i procedury nurkowania podlodowego. Będziemy cieszyć się niesamowitym widokami podlodowego świata, a przy odrobinie szczęścia - zrobimy parę zdjęć.

Cena kursu 650 PLN zawiera:

- wykłady teoretyczne
- podręcznik PADI Ice Diver
- warsztaty sprzętowe w Divemanii
- niezbędny sprzęt do nurkowania podlodowego
- 3 nurkowania kursowe
- wypożyczenie suchego skafandra oraz ogrzewania SANTI Heating System na czas kursu*
- opłata llicencyjna

Cena nie zawiera:

- kosztów wyjazdu na wody otwarte
- kosztów wypożyczenia sprzętu innego niż specjalistycznego do nurkowania podlodowego

*ilość zestawów ograniczona

Kontakt: honorata@divemania.pl

nurkowanie podlodowe 1nurkowanie podlodowe 2nurkowanie podlodowe 5

Najblizsze wydarzenia - kalendarz

Centrum Nurkowe Divemania

Jagny 16 A 
 
02-406 Warszawa 
 
tel.: +48660490010 
 

 

czynne: wtorek - piątek 12:00-19:00

NIP: 951-229-63-91

Email: sklep@divemania.pl
www: www.divemania.pl

Zapisz sie do naszego newslettera

informacje o wyjazdach i kursach