Przemysław Kacprzak

PADI Staff Instructor #260638

EFR Instructor
PADI TecRec Instructor
IANTD Full Trimix Instructor #8480
IANTD CCR Full Trimix Instructor - rEvo, Poseidon MKVI/SE7EN, APD

Przemek gdy nie nurkuje, to… śpi. A to, że ciągle się nie wysypia, świadczy o tym, że naprawdę duuużo nurkuje. Zwiedził już pół świata pod wodą. Jest bardzo doświadczonym instruktorem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Zarazi pasją, a następnie nauczy nurkować każdego, bez wyjątków. Jednak jego prawdziwą miłością są rebreathery. Jest pierwszym w Polsce instruktorem programu PADI Tec CCR. Szkoli na Inspiration Vision, Poseidon MKVI oraz rEvo. 

Honorata Szopa

PADI MSDT Instructor #312485
EFR Instructor PADI

Tec 40 CCR Diver
IANTD Full TMX Diver

W zasadzie ciężko określić jej zakres obowiązków bo zajmuje się wszystkim po trochu: szkolenia, organizacja wyjazdów, marketing. Na pewno jej szkolenia naładowane są pozytywną energią i zabawą w połączeniu z bardzo rzetelnym podejściem na nauczania. Często goni resztę Kadry do pracy i sprawia, że cały czas wszyscy wierzymy, że nasza misja dzielenia pasją nurkowania z całym światem jest dla nas celem życia. W wolnych chwilach... nurkuje :) na rebreatherze rEvo.

Konrad Mikuta

PADI MSDT Instructor #a
EFR Instructor PADI

Tec 40 CCR Diver

Kondzio "wychował się" w Divemanii: tu zaraził się pasją do nurkowania, a teraz tą pasję przekazuje innym jako instruktor. Jest pozytywnie lekko zakręcony, ale też bardzo profesjonalny w tym co robi i cierpliwy. Ceni sobie wysoką jakość nauczania. Kondzio nie tylko umie słuchać swoich kursantów, ale też słyszy, co mają mu do powiedzenia, czym zjednuje sobie ogromną sympatię. Poza Divemanią chętnie zaoferuje Wam dietetyczny catering, którym żywi zresztą cała Divemanię :)

 

Artur Galiński "Archie"

PADI MSDT Instructor
EFR Instructor
Tec Diver

Długo wybierał między szalonymi zjazdami na swojej ukochanej desce w rytm głośniej muzyki w słuchawkach a poznawaniem podwodnego świata słysząc jedynie bicie serca i własny oddech. Jak przystało na zodiakalną rybę wybrał wodę i zawodowo zajął się realizowaniem pasji i zarażaniem nią innych. Archie to oaza spokoju i cierpliwości. Indywidulanie podchodzi do każdego kursanta dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w kraju i zagranicą. Bo najważniejszy jest zadowolony i świadomy kursant.
Prywatnie najbardziej pociągają go nurkowania wrakowe, bycie świadkiem historii z jaką niewielu może obcować. PS. z szaleństw w białym puchu kompletnie nie zrezygnował i jak jest możliwość w zimie czas dzieli między przerębel a stok.

 

 

Centrum Nurkowe Divemania

Jagny 16 A 
 
02-406 Warszawa 
 
tel.: +48660490010 

czynne: poniedziałek - piątek 12:00-19:00

NIP: 951-229-63-91

Email: sklep@divemania.pl
www: www.divemania.pl

Zapisz sie do naszego newslettera

informacje o wyjazdach i kursach