Przemyslaw KacprzakPrzemysław Kacprzak

PADI Staff Instructor #260638
EFR Instructor
PADI TecRec Instructor
IANTD Advanced Recreational Trimix Instructor #8480
IANTD CCR Diver Instructor
IANTD CCR Normoxic Trimix Instructor

Przemek gdy nie nurkuje, to… śpi. A to, że ciągle się nie wysypia, świadczy o tym, że naprawdę duuużo nurkuje. Zwiedził już pół świata pod wodą. Jest bardzo doświadczonym instruktorem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Zarazi pasją, a następnie nauczy nurkować każdego, bez wyjątków. Jednak jego prawdziwą miłością są rebreathery. Jest pierwszym w Polsce instruktorem programu PADI Tec CCR. Szkoli na Inspiration Vision, Poseidon MKVI oraz rEvo.


Honorata SzopaHonorata Szopa

PADI MSDT Instructor #312485
EFR Instructor
IANTD Full TMX CCR Diver

W zasadzie ciężko określić jej zakres obowiązków bo zajmuje się wszystkim po trochu: szkolenia, organizacja wyjazdów, marketing. Na pewno jej szkolenia naładowane są pozytywną energią i zabawą w połączeniu z bardzo rzetelnym podejściem na nauczania. Często goni resztę Kadry do pracy i sprawia, że cały czas wszyscy wierzymy, że nasza misja dzielenia pasją nurkowania z całym światem jest dla nas celem życia. W wolnych chwilach... nurkuje :) na rebreatherze rEvo.Konrad MikutaKonrad Mikuta

PADI MSDT Instructor #
EFR Instructor
PADI Tec 40 CCR Diver


Kondzio "wychował się" w Divemanii: tu zaraził się pasją do nurkowania, a teraz tą pasję przekazuje innym jako instruktor. Jest pozytywnie lekko zakręcony, ale też bardzo profesjonalny w tym co robi i cierpliwy. Ceni sobie wysoką jakość nauczania. Kondzio nie tylko umie słuchać swoich kursantów, ale też słyszy, co mają mu do powiedzenia, czym zjednuje sobie ogromną sympatię. Poza Divemanią chętnie zaoferuje Wam dietetyczny catering, którym żywi zresztą cała Divemanię :)


  

Centrum Nurkowe Divemania

Jagny 16 A 
 
02-406 Warszawa 
 
tel.: +48660490010 

czynne: poniedziałek - piątek 12:00-19:00

NIP: 951-229-63-91

Email: sklep@divemania.pl
www: www.divemania.pl

Zapisz sie do naszego newslettera

informacje o wyjazdach i kursach