5Str DC col"Jeśli kochasz to, co robisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu!"

Kim jesteśmy?

Grupą ludzi, którzy postanowili nie przepracować ani jednego dnia więcej w swoim życiu :)

Centrum Nurkowe Divemania powstało w 2008 roku i prężnie działa rozwijając się do dziś. Nasz zespół tworzą pasjonaci o nieco niepoważnym podejściu do życia i bardzo profesjonalnym podejściu do nurkowania. Divemania to jedno z niewielu 5-cio gwiazdkowych autoryzowanych centrów PADI oraz PADI TecRec(numer S-22202) w Polsce. Możesz sprawdzić nasz status na oficjalnej stronie PADI.

PADI (Professional Association of Diving Instructors) to największa organizacja szkoląca nurków na świecie. Certyfikaty PADI stanowią około 70% wszystkich wydawanych certyfikatów nurkowych rocznie. Dzięki wyjątkowo dopracowanym standardom i metodologii nauczania kursy PADI wyróżniają się naprawdę doskonałą jakością nauczania.

Co robimy?

  • szkolimy na wszystkich poziomach (kursy rekreacyjne, techniczne, specjalizacje nurkowe, warsztaty)
  • szkolimy wszystkich (dzieci, młodzież, młodych dorosłych, starszych dorosłych i tych jeszcze starszych)
  • organizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne
  • oferujemy sprzęt takich marek jak Mares, Aqualung, Scubatech, Halcyon, Henderson
  • wypożyczamy sprzęt
  • oferujemy serwis sprzętu i usługi ładowania butli

nurkowanie rafaJeszcze nie nurkujecie? Oto dlaczego powinniście nauczyć się nurkowania z nami!

1. Jesteśmy profesjonalistami. Jako autoryzowane centrum nurkowe PADI musimy i spełniamy bardzo restrykcyjne standardy jakości. Podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika kursu, a grupy liczą maksymalnie 4-5 osób na 2 osoby z Kadry!! Oferujemy też szkolenia rodzinne i indywidualne. Naszym celem jest nauczyć Was nurkowania, a nie zaliczyć kurs. Damy Wasm tyle czasu, ile potrzebujecie, aby opanować wymagane umiejętności i wiedzę. Dowiedzcie się więcej o kursie podstawowym PADI OWD.

2. Mamy świetną infrastrukturę.

Dysponujemy doskonale wyposażoną salą wykładową. Na miejscu mamy również wypożyczalnie sprzętu, serwis i sklep. Zajęcia basenowe odbywają się na basenie OSiR Pingwin (200 m od Divemanii).
Jesteśmy w stanie zorganizować Wasze szkolenie w dowolnym miejscu na świecie. Nawet kursu podstawowego nie musicie kończyć w Polsce!

3. Z nami Wasz rozwój nigdy się nie skończy.

Szkolimy na wszystkich poziomach nurkowania rekreacyjnego i technicznego. Oferujemy też wiele specjalizacji PADI i warsztatówdoskonalących Wasze konkretne umiejętności nurkowe. Chętnie doradzimy, jaka ścieżka edukacji nurkowej byłaby dla Was odpowiednia. Z nami nigdy nie przestaniecie się rozwijać :)

4. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Dlatego na każdych zajęciach będziecie pod opieką Instruktora i Divemastera. Nauczymy Was, jak bezpiecznie nurkować po skończeniu kursu podstawowego. Na każdy wyjazd jeździmy z własnym sprzętem pierwszej pomocy (apteczka, defibrylator, zestaw tlenowy). Podczas kursu będziecie ubezpieczeni w największej organizacji zajmującej się bezpieczeństwem i medycyną nurkową - DAN (Divers Alert Network).

5. Zapewnimy Wam wszystko, czego potrzebujecie podczas szkolenia.

Na czas kursu otrzymujecie od nas cały niezbędny sprzęt nurkowy. Będziecie potrzebowali jedynie kąpielówek lub kostiumu i klapek :) Zapewnimy Wam też wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe i pomoce naukowe. Jeżeli będziecie chcieli, udzielimy Wam dodatkowych korepetycji z części teoretycznej.


nurkowanie warszawaJuż nurkujecie? Oto dlaczego powinniście nurkować i rozwijać się z nami!

1. Oferujemy szkolenia na wszystkich poziomach...

...rekreacyjnych i technicznych, na obiegu otwartym i zamkniętym (rebreathery). Szkolimy w systemie PADI oraz IANTD. Organizujemy warsztaty, na których możecie doskonalić konkretne umiejętności niezależnie od poziomu wyszkolenia.

Jesteśmy autoryzowanym centrum nurkowym PADI TecRec. Jako jedyni w Polsce mamy uprawnienia do organizacji szkoleń technicznych PADI na obiegu zamkniętym (PADI Tec CCR).

Przyjdźcie do nas na kawę, a chętnie doradzimy Wam w wyborze dalszej ścieżki kariery nurkowej.

2. Z nami zwiedzisz cały świat! Nie tylko pod wodą.

Organizujemy wyjazdy weekendowe i dłuższe, w Polsce i te zagraniczne. Nie ma miejsca na świecie, w które nie jesteśmy w stanie Was zabrać! Na naszych wyjazdach zawsze będziecie pod opieką Divemastera lub Instruktora. Zapewniamy też sprzęt pierwszej pomocy, bo bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Organizujemy też wyjazdy wyspecjalizowane:
- dla rodzin z dziećmi,
- dla początkujących i tych nieco bardziej doświadczonych,
- wyjazdy skierowane jedynie do nurków technicznych.

3. To co nas podobno wyróżnia, to atmosfera!

Tak twierdzą wszyscy nasi kursanci i osoby nurkujące z nami. Z nami nigdy nie będziecie się nudzili! Umiemy się dobrze bawić, bo przecież nie tylko nurkowaniem nurek żyje :) W naszym Centrum Nurkowym często organizujemy imprezy tematyczne, pokazy slajdów, spotkania z autorytetami polskiej branży nurkowej. 
Do tego co robimy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale i na luzie. To wszystko sprawia, że wielu z naszych nurków odwiedza nas niemal codziennie choćby na poranną kawę i ciastko! Lubimy przebywać w swoim towarzystwie.


Najlepiej sprawdźcie to wszystko sami! Czas ucieka, a jeszcze tyle pięknych miejsc nurkowych jest do zobaczenia!

divemaniowicze

 

 

Centrum Nurkowe Divemania

Jagny 16 A 
 
02-406 Warszawa 
 
tel.: +48660490010 

czynne: poniedziałek - piątek 12:00-19:00

NIP: 951-229-63-91

Email: sklep@divemania.pl
www: www.divemania.pl

Zapisz sie do naszego newslettera

informacje o wyjazdach i kursach