472542 Recreational Sidemount Diving Small 

Poczuj wolność nurkując w konfiguracji sidemount!!!

 

image2Jeśli czuliście kiedykolwiek dyskomfort spowodowany niewygodną butlą na plecach to sidemount sprawi, że nigdy nie wrócicie do standardowej konfiguracji nurkowej. Konfiguracja boczna (sidemount) - z butlami mocowanymi po bokach nurka oferuje dużo elastyczności i umożliwia uzyskanie jeszcze bardziej opływowego profilu pod wodą. Sidemount to przede wszystkim wolność ruchów. 

 

Wielu nurków jest przyjemnie zaskoczonych nurkowaniem w konfiguracji bocznej - główne korzyści to większa elastyczność ruchów i mniejszy opór pod wodą  - a jak wiemy ma to niebagatelny wpływ na zużycie powietrza. Ponadto nie muszą już nosić cieżkich butli na plecach, co często jest niewskazane dla osób mających problemy z kręgosłupem lub po prostu słabszych, drobniejszych czy starszych. Jeśli ten pomysł ci się podoba i chciał(a)byś zostać nowym wyznawcą tego stylu nurkowania to zapraszamy na kurs SSI Sidemount Diver.

Kurs składa się z części teoretycznej, zajęć praktycznych na basenie oraz 4 nurkowań na wodach otwartych. Aby przystąpić do kursu musisz posiadać uprawnienia Open Water Diver lub równorzędne oraz mieć ukończone 15 lat

Podczas szkolenia nauczysz się:

  • Poprawnie zamontować i skonfigurować sprzęt do nurkowania w konfiguracji bocznej.
  • Odpowiednio rozłożyć obciążenie i przygotować uprząż do zbalansowania ciała pod wodą.
  • Zarządzać gazami i przełączać się między butlami w przypadku używania dwóch butli.
  • Odpowiednio reagować na niespodziewane sytuacje pod wodą podczas nurkowania w konfiguracji bocznej

W cenie kursu zawarte jest wypożyczenie kompletnego sprzętu niezbędnego do nurkowania w konfiguracji bocznej, podręcznik w języku angielskim (niestety nie ma jescze wersji polskiej) oraz opłata związana w wydaniem certyfikatu. Ponadto oferujemy pomoc w doborze sprzętu oraz korzystne rabaty na zakup sprzętu w naszym sklepie. 

Kurs prowadzi Krzysztof Łęczek - Instruktor z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem (instruktor Sidemount od ośmiu lat), zapalony nurek oraz niezłomny wyznawca filozofii nurkowania w tej konfiguracji. Krzysiek ma na swoim koncie dziesiątki certyfikacji Sidemount oraz bogate doświadczenie zdobyte podczas nurkowań na całym świecie.

Cena kursu - 1200zł (cena nie obejmuje kosztu wyjazdu na wody otwarte).  

Pytania:

nurkowanie@divemania.pl

tel.: 660490010

Centrum Nurkowe Divemania

ul. Jagny 16 A 
 
02-406 Warszawa 

email: nurkowanie@divemania.pl
 
tel.: +48 660 490 010
 
 Rachunek bankowy: 
 mBank 06 1140 2004 0000 3102 7963 0545
 

 

czynne: poniedziałek     15:00 - 19:00
             wtorek - piątek  12:00 - 19:00

NIP: 951-239-62-24

email: nurkowanie@divemania.pl
www: www.divemania.pl
facebook: www.facebook.com/divemania/

Zapisz sie do naszego newslettera

informacje o wyjazdach i kursach