SSI LOGO Dive Center

"Jeśli kochasz to, co robisz, to nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu!"

Kim jesteśmy?

Grupą ludzi, którzy postanowili nie przepracować ani jednego dnia więcej w swoim życiu :)

Centrum Nurkowe Divemania powstało w 2008 roku i prężnie działa rozwijając się do dziś. Nasz zespół tworzą pasjonaci o nieco niepoważnym podejściu do życia i bardzo profesjonalnym podejściu do nurkowania. Szkolimy nurków od podstawowych programów rekreacyjnych po instruktorów Full Trimix wg standardów międzynarodowej organizacji SSI (Scuba School International)

SSI to napreżniej rozwijająca się organizacja szkoleniowa na świecie. Jako część wielkoego koncernu sportowego HEAD ma za soba lata doświadczenia w rozwijaniu rynków sportowych na świecie. Co to odróżnia SSI od innych organzacji to najbardziej zaawansowany system eLearning pozwalający kursantom na całym świecie uczyć się nurkowania w ich własnym języku, w dowolnym momencie i czasi. 

Co robimy?

 • szkolimy na wszystkich poziomach (kursy rekreacyjne, techniczne, specjalizacje nurkowe, warsztaty)
 • szkolimy wszystkich (dzieci, młodzież, młodych dorosłych, starszych dorosłych i tych jeszcze starszych)
 • organizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne
 • oferujemy sprzęt takich marek jak Mares, Aqualung, Scubatech, Halcyon, Henderson
 • wypożyczamy sprzęt
 • oferujemy serwis sprzętu i usługi ładowania butli

 

o nas

Jeszcze nie nurkujecie? Oto dlaczego powinniście nauczyć się nurkowania z nami!

 1. Jesteśmy profesjonalistami. Jako autoryzowane centrum nurkowe SSI musimy i spełniamy bardzo restrykcyjne standardy jakości. Podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika kursu, a grupy liczą maksymalnie 4-5 osób na 2 osoby z kadry!! Oferujemy też szkolenia rodzinne i indywidualne. Naszym celem jest nauczyć Was nurkowania, a nie zaliczyć kurs. Damy Wasm tyle czasu, ile potrzebujecie, aby opanować wymagane umiejętności i wiedzę. Dowiedzcie się więcej o kursie podstawowym OWD SSI.
 2. Mamy świetną infrastrukturę.

  Dysponujemy doskonale wyposażoną salą wykładową. Na miejscu mamy również wypożyczalnie sprzętu, serwis i sklep. 
  Jesteśmy w stanie zorganizować Wasze szkolenie w dowolnym miejscu na świecie. Nawet kursu podstawowego nie musicie kończyć w Polsce!

 3. Z nami Wasz rozwój nigdy się nie skończy.

  Szkolimy na wszystkich poziomach nurkowania rekreacyjnego i technicznego. Oferujemy też wiele specjalizacji SSI i warsztatów doskonalących Wasze konkretne umiejętności nurkowe. Chętnie doradzimy, jaka ścieżka edukacji nurkowej byłaby dla Was odpowiednia. Z nami nigdy nie przestaniecie się rozwijać ?

 4. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

  Dlatego na każdych zajęciach będziecie pod opieką Instruktora i Divemastera. Nauczymy Was, jak bezpiecznie nurkować po skończeniu kursu podstawowowego OWD SSI.. Na każdy wyjazd jeździmy z własnym sprzętem pierwszej pomocy (apteczka, defibrylator, zestaw tlenowy). Podczas kursu będziecie ubezpieczeni w największej organizacji zajmującej się bezpieczeństwem i medycyną nurkową - DAN (Divers Alert Network).

 5. Zapewnimy Wam wszystko, czego potrzebujecie podczas szkolenia.

  Na czas kursu otrzymujecie od nas cały niezbędny sprzęt nurkowy. Będziecie potrzebowali jedynie kąpielówek lub kostiumu i klapek :) Zapewnimy Wam też wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe i pomoce naukowe. Jeżeli będziecie chcieli, udzielimy Wam dodatkowych korepetycji z części teoretycznej.

O nas

Już nurkujecie? Oto dlaczego powinniście nurkować i rozwijać się z nami!

 1. Oferujemy szkolenia na wszystkich poziomach...

  ...rekreacyjnych i technicznych, na obiegu otwartym i zamkniętym (rebreathery), również szkolimy profesjonalistów - na stopnie divemastera i instruktora. Szkolimy w systemie SSI. Organizujemy warsztaty, na których możecie doskonalić konkretne umiejętności niezależnie od poziomu wyszkolenia.

  Jesteśmy autoryzowanym centrum nurkowym SSI XR

  Przyjdźcie do nas na kawę, a chętnie doradzimy Wam w wyborze dalszej ścieżki kariery nurkowej.

 2. Z nami zwiedzisz cały świat! Nie tylko pod wodą.

  Organizujemy wyjazdy weekendowe i dłuższe, w Polsce i te zagraniczne. Nie ma miejsca na świecie, w które nie jesteśmy w stanie Was zabrać! Na naszych wyjazdach zawsze będziecie pod opieką Divemastera lub Instruktora. Zapewniamy też sprzęt pierwszej pomocy, bo bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

  Organizujemy też wyjazdy wyspecjalizowane:
  - dla rodzin z dziećmi,
  - dla początkujących i tych nieco bardziej doświadczonych,
  - wyjazdy skierowane jedynie do nurków technicznych.

 3. To co nas podobno wyróżnia, to atmosfera!

  Tak twierdzą wszyscy nasi kursanci i osoby nurkujące z nami. Z nami nigdy nie będziecie się nudzili! Umiemy się dobrze bawić, bo przecież nie tylko nurkowaniem nurek żyje :) W naszym Centrum Nurkowym często organizujemy imprezy tematyczne, pokazy slajdów, spotkania z autorytetami polskiej branży nurkowej. 
  Do tego co robimy podchodzimy bardzo profesjonalnie, ale i na luzie. To wszystko sprawia, że wielu z naszych nurków odwiedza nas niemal codziennie choćby na poranną kawę i ciastko! Lubimy przebywać w swoim towarzystwie.

 

Najlepiej sprawdźcie to wszystko sami! Czas ucieka, a jeszcze tyle pięknych miejsc nurkowych jest do zobaczenia!