SSI LOGO Dive Center

"Jeżeli kochasz to, co robisz - nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu."

Kim jesteśmy?

Grupą ludzi, którzy postanowili nie przepracować ani jednego dnia więcej w swoim życiu :)

Centrum Nurkowe Divemania powstało w 2008 roku i prężnie działa rozwijając się do dziś. Nasz zespół tworzą pasjonaci o bardzo profesjonalnym podejściu do nurkowania. Szkolimy nurków od podstawowych programów rekreacyjnych i technicznych po instruktorów według standardów międzynarodowej organizacji SSI (Scuba School International).

SSI to najprężniej rozwijająca się organizacja szkoleniowa na świecie. Jako część wielkiego koncernu sportowego HEAD/MARES ma za sobą lata doświadczenia w rozwijaniu rynków sportowych na świecie. To, co odróżnia SSI od innych organizacji, to najbardziej zaawansowana aplikacja nurkowa MySSI, skupiająca w sobie eLearning pozwalający kursantom na całym świecie uczyć się nurkowania w ich własnym języku, w dowolnym momencie i czasie, oraz bazę certyfikatów, nurkowań i elektroniczną dokumentację.

Zespół instruktorów Divemanii

Co robimy?

 • szkolimy na wszystkich poziomach (kursy rekreacyjne, techniczne, specjalizacje nurkowe, warsztaty)
 • szkolimy wszystkich (dzieci, młodzież, młodych dorosłych, starszych dorosłych i tych jeszcze starszych)
 • organizujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne
 • oferujemy sprzęt takich marek jak Mares, Tusa, Apeks, Aqualung, Scubatech, Santi, Tecline
 • wypożyczamy sprzęt
 • oferujemy serwis sprzętu i usługi ładowania butli

 

Jeszcze nie nurkujesz?

 1. Jesteśmy profesjonalistami. Jako autoryzowane centrum nurkowe SSI musimy i spełniamy bardzo restrykcyjne standardy jakości. Podchodzimy indywidualnie do każdego uczestnika kursu, a grupy liczą maksymalnie 4-5 osób na 2 osoby z kadry.  Naszym celem jest nauczyć Was nurkowania, a nie zaliczyć kurs. Damy Wam tyle czasu, ile potrzebujecie, aby opanować wymagane umiejętności i wiedzę.
 2. Mamy świetną infrastrukturę.

  Dysponujemy doskonale wyposażoną salą wykładową. Na miejscu mamy również wypożyczalnie sprzętu, serwis i sklep. 
  Jesteśmy w stanie zorganizować Wasze szkolenie w dowolnym miejscu na świecie

 3. Z nami Wasz rozwój nigdy się nie skończy.

  Oferujemy wiele specjalizacji SSI i warsztatów doskonalących Wasze konkretne umiejętności nurkowe. Chętnie doradzimy, jaka ścieżka edukacji nurkowej byłaby dla Was odpowiednia. Z nami nigdy nie przestaniecie się rozwijać ?

 4. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

  Dlatego na każdych zajęciach będziecie pod opieką Instruktora i divemastera. Nauczymy Was, jak bezpiecznie nurkować po skończeniu kursu podstawowego OWD SSI. Na każdy wyjazd jeździmy z własnym sprzętem pierwszej pomocy (apteczka, defibrylator, zestaw tlenowy). Podczas kursu będziecie ubezpieczeni w największej organizacji zajmującej się bezpieczeństwem i medycyną nurkową - DAN (Divers Alert Network).

 5. Zapewnimy Wam wszystko, czego potrzebujecie podczas szkolenia.

  Na czas kursu otrzymujecie od nas cały niezbędny sprzęt nurkowy. Będziecie potrzebowali jedynie kąpielówek lub kostiumu i klapek :) Zapewnimy Wam też wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe i pomoce naukowe. Jeżeli będziecie chcieli, udzielimy Wam dodatkowych korepetycji z części teoretycznej.

O nas

Już nurkujecie? Oto dlaczego powinniście nurkować i rozwijać się z nami!

 1. Oferujemy szkolenia na różnych poziomach, zarówno rekreacyjne, jak i techniczne, w tym divemastera i instruktora. Jesteśmy autoryzowanym centrum nurkowym SSI XR.
 2. Organizujemy warsztaty, które pomogą Wam doskonalić konkretne umiejętności, niezależnie od stopnia wyszkolenia.
 3. Zapewniamy wyjątkowe wyjazdy nurkowe. Zwiedzicie świat nie tylko pod wodą! Wyjazdy weekendowe i dłuższe, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jesteśmy gotowi zabrać Was wszędzie. Na naszych wyjazdach zawsze towarzyszy Divemaster lub Instruktor, a bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.
 4. Organizujemy wyspecjalizowane wyjazdy dla rodzin, początkujących i doświadczonych nurków oraz dla nurków technicznych.
 5. Nasza atmosfera jest niezwykła! Dbamy o dobrą zabawę i organizujemy imprezy tematyczne, integracyjne,  oraz spotkania z autorytetami polskiej branży nurkowej.
 6. Z nami możecie liczyć na profesjonalizm, ale także na luz i przyjazną atmosferę. W naszym Centrum Nurkowym spotykamy się często, nie tylko na kursach, ale także na kawie i ciastku!

 

Najlepiej sprawdźcie to wszystko sami! 

Czas ucieka, a jeszcze tyle pięknych miejsc nurkowych jest do zobaczenia!