Marcin Pietrasik "Pietras"

PADI MSDT Instructor
SSI Instructor Level 2
EFR Instructor
Tec Diver

Siła spokoju i wulkan energii. Dziwna mieszanka ale w przyrodzie możliwa. Pasja do nurkowania przyszła nagle. Spadła jak grom… a zaraz po niej dzika przyjemność z uczenia. Teraz mogę bez końca gadać o podwodnym świecie , bo to mój zawód :-)
W wolnych chwilach uwielbiam nurkować z moją … o zgrozo…prawie dorosłą córką i oczywiście moim wspaniałym Buddym Adamem :-)

Grzegorz Sierak

PADI MSDT Instructor
SSI Instructor Level 2
EFR Instructor
Tec Diver

Grzesiek przygodę z nurkowaniem rozpoczał w poprzednim wieku. Ponad 20 lat doświadczenia! W swoim divelogu posiada miedzy innymi nurkowawanie na Morzu Barentsa za kołem polarnym, na Bajkale,w Chorwacji i Epipcie. Nie gardzi też zimnymi, polskimi wodami z ukochaną Hańczą na czele. Społeczny introwertyk ceniący moment zawieszenia w toni - ot tak, lekkość., wolność.  Ze spokojem i cierpliwości przekazuję wiedzę a z pasją doświadczenie. Zanurkujesz z Grześkiem - będziesz chciał wiecej.  

 

Magda Augustynowicz

SSI Divemaster ( In Progress)
Stress & Rescue Diver 

 

Magda jest w ekipie Divemanii od lipca 2020. To ona najczęściej wita Was od wejścia pogodnym usmiechem. Od poczatku swojej kariery w Divemanii wpadła na głęboką wodę i pilnie uczy się pracy Divemastera i Ogarniacza w centrum nurkowym. Pod wodą to siła spokoju, wisząca bez ruchu w Waszym polu widzenia. . Jej pasja do nurkowania trwa juz wiele lat, a praca u nas pozwala jej zarażać innych tym wspaniałym sportem. Najczęściej zobaczycie ją z wielkim i cięzkim Twinem na plecach, co nie oznacza , że gardzi konfiguracją rekreacyjną, ciepłymi wodami i kolorowymi rybkami. 

Wiktor Tobiasz "WITO"

 

PADI Divemaster
SSI Instruktor Level 1 ( In Progress)
Trimix Diver

 

Jarek Anklewicz

Divemaster

Jarek od poczatku związany jest z Divemanią (wychowanek akademii TopDivers). W momencie ukończenia swojego kursu Open Water Diver poczuł, że to bedzie coś więcej. Swoją karierę jako Divemater zaczął w połowie 2019 roku i z sukcesami kontynuuje ją do dzisiaj. Kolejny krok rozwoju Jarka jest nieunikniony i wkrótce będziecie mogli szkolić się pod jego okiem. Na powierzchni pomoże Wam z uśmiechem we wszystkich Waszych nurkowy troskach, a pod wodą będziecie się w jego towarzystwie czuli bezpiecznie i spokojnie. 

 

Centrum Nurkowe Divemania

ul. Jagny 16 A 
 
02-406 Warszawa 

email: nurkowanie@divemania.pl
 
tel.: +48 660 490 010
 
 Rachunek bankowy: 
 mBank 06 1140 2004 0000 3102 7963 0545
 

 

czynne: poniedziałek     15:00 - 19:00
             wtorek - piątek  12:00 - 19:00

NIP: 951-239-62-24

email: nurkowanie@divemania.pl
www: www.divemania.pl
facebook: www.facebook.com/divemania/

Zapisz sie do naszego newslettera

informacje o wyjazdach i kursach