Marcin Pietrasik "Pietras"

PADI MSDT Instructor
SSI Instructor Level 2
EFR Instructor
Tec Diver

Siła spokoju i wulkan energii. Dziwna mieszanka ale w przyrodzie możliwa. Pasja do nurkowania przyszła nagle. Spadła jak grom… a zaraz po niej dzika przyjemność z uczenia. Teraz mogę bez końca gadać o podwodnym świecie , bo to mój zawód :-)
W wolnych chwilach uwielbiam nurkować z moją … o zgrozo…prawie dorosłą córką i oczywiście moim wspaniałym Buddym Adamem :-)

Grzegorz Sierak

PADI MSDT Instructor
SSI Instructor Level 2
EFR Instructor
Trimix Diver

Grzesiek przygodę z nurkowaniem rozpoczał w poprzednim wieku. Ponad 20 lat doświadczenia! Z Divemanią związany od początku jej istnienia. W swoim divelogu posiada miedzy innymi nurkowawanie za kołem polarnym na Morzu Barentsa, na Bajkale, w Chorwacji i Egipcie. Nie gardzi też zimnymi, polskimi wodami z ukochaną Hańczą na czele. Społeczny introwertyk ceniący moment zawieszenia w toni - ciszę, lekkość, wolność... Ze spokojem i cierpliwości przekazuję wiedzę a z pasją doświadczenie. Zanurkujesz z Grześkiem - będziesz chciał wiecej.  

 

Jarek Anklewicz

Divemaster

Jarek od poczatku związany jest z Divemanią (wychowanek akademii TopDivers). W momencie ukończenia swojego kursu Open Water Diver poczuł, że to bedzie coś więcej. Swoją karierę jako Divemater zaczął w połowie 2019 roku i z sukcesami kontynuuje ją do dzisiaj. Kolejny krok rozwoju Jarka jest nieunikniony i wkrótce będziecie mogli szkolić się pod jego okiem. Na powierzchni pomoże Wam z uśmiechem we wszystkich Waszych nurkowy troskach, a pod wodą będziecie się w jego towarzystwie czuli bezpiecznie i spokojnie. 

 

Wiktor Tobiasz "WITO"

 

SSI Instruktor Level 1
Trimix Diver

 

Centrum Nurkowe Divemania

ul. Jagny 16 A 
 
02-406 Warszawa 

email: nurkowanie@divemania.pl
 
tel.: +48 660 490 010
 
 Rachunek bankowy: 
 mBank 06 1140 2004 0000 3102 7963 0545
 

 

czynne: poniedziałek     15:00 - 19:00
             wtorek - piątek  12:00 - 19:00

NIP: 951-239-62-24

email: nurkowanie@divemania.pl
www: www.divemania.pl
facebook: www.facebook.com/divemania/

Zapisz sie do naszego newslettera

informacje o wyjazdach i kursach