Marcin Pietrasik "Pietras"

PADI MSDT Instructor
SSI Instructor Level 2
EFR Instructor
Tec Diver

Siła spokoju i wulkan energii. Dziwna mieszanka ale w przyrodzie możliwa. Pasja do nurkowania przyszła nagle. Spadła jak grom… a zaraz po niej dzika przyjemność z uczenia. Teraz mogę bez końca gadać o podwodnym świecie , bo to mój zawód :-)
W wolnych chwilach uwielbiam nurkować z moją … o zgrozo…prawie dorosłą córką i oczywiście moim wspaniałym Buddym Adamem :-)

Artur Galiński "Archie"

PADI MSDT Instructor
SSI Instructor Level 2
EFR Instructor
Tec Diver

Długo wybierał między szalonymi zjazdami na swojej ukochanej desce w rytm głośniej muzyki w słuchawkach a poznawaniem podwodnego świata słysząc jedynie bicie serca i własny oddech. Jak przystało na zodiakalną rybę wybrał wodę i zawodowo zajął się realizowaniem pasji i zarażaniem nią innych. Archie to oaza spokoju i cierpliwości. Indywidulanie podchodzi do każdego kursanta dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w kraju i zagranicą. Bo najważniejszy jest zadowolony i świadomy kursant.
Prywatnie najbardziej pociągają go nurkowania wrakowe, bycie świadkiem historii z jaką niewielu może obcować. PS. z szaleństw w białym puchu kompletnie nie zrezygnował i jak jest możliwość w zimie czas dzieli między przerębel a stok.

 

 

Konrad Mikuta

PADI MSDT Instructor 
EFR Instructor PADI
Tec 40 CCR Diver

Kondzio "wychował się" w Divemanii: tu zaraził się pasją do nurkowania, a teraz tą pasję przekazuje innym jako instruktor. Jest pozytywnie lekko zakręcony, ale też bardzo profesjonalny w tym co robi i cierpliwy. Ceni sobie wysoką jakość nauczania. Kondzio nie tylko umie słuchać swoich kursantów, ale też słyszy, co mają mu do powiedzenia, czym zjednuje sobie ogromną sympatię. Poza Divemanią chętnie zaoferuje Wam dietetyczny catering, którym żywi zresztą cała Divemanię :)

Centrum Nurkowe Divemania

ul. Jagny 16 A 
 
02-406 Warszawa 

email: nurkowanie@divemania.pl
 
tel.: +48 660 490 010
 
 Rachunek bankowy: 
 mBank 06 1140 2004 0000 3102 7963 0545
 

 

czynne: poniedziałek     15:00 - 19:00
             wtorek - piątek  12:00 - 19:00

NIP: 951-239-62-24

email: nurkowanie@divemania.pl
www: www.divemania.pl
facebook: www.facebook.com/divemania/

Zapisz sie do naszego newslettera

informacje o wyjazdach i kursach