Divemania Diamond Center

Czas na prawdziwe nurkowanie !! Odkryłeś już nurkowanie na basenie i wiesz, że jest to sport właśnie dla Ciebie - najwyższa pora aby zobaczyć więcej niż kafelki - czas na wody otwarte !!!

W ramach programu SSI Scuba Skills Update dla OWD w Deepspot  wykonamy 2 nurkowania na wodach otwartych. W ich trakcie pod nadzorem instruktora powtórzymy wybrane ćwiczenia, które wykonywałeś już w Deepspot.  Będziesz miał również możliwość pod okiem profesjonalnego opiekuna zweryfikować zdobyte dotychczas umiejętności.

Program ma na celu pokazanie realnych warunków nurkowych panujących na wodach otwartych, naukę obsługi sprzętu i uzyskania neutralnej pływalności gdy używamy pianki lub suchego skafandra oraz dodatkowego obciążenia - elementów, które w Deepspocie nie były potrzebne i ich nie używaliśmy. 

Po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymasz potwierdzenie uprawnień do nurkowania do głębokości 18 metrów w wodach otwartych.

To najlepsza opcja na dalsze szkolenie nurkowe w Warszawie. Zapraszamy na wyjazd z prawdziwym centrum nurkowym, które od lat utrzymuje status Diamentowego Centrum SSI - potwierdza on wysoką jakość szkoleń i kadry instruktorskiej. Oferujemy szeroki zakres kursów nurkowania - od rekreacyjnych, przez techniczne po kursy dla profesjonalistów - przewodników i instruktorów.

Terminy wyjazdów zawsze aktualne w zakładce "wyjazdy".

Scuba Skills Update dla OWD w Deepspot kosztuje 500 zł.

W tej cenie otrzymujesz:

  • 2 nurkowania na wodach otwartych;
  • omówienia przez instruktora wykonywanych ćwiczeń przed i po nurkowaniu;
  • wypożyczenie kompletnego sprzętu do nurkowania na czas kursu;
  • rejestrację oraz opłatę licencyjną do SSI;
  • elektroniczny certyfikat SSI.

Za co uczestnik płaci osobno?

  • Koszty wyjazdu na wody otwarte.

Warunki w polskich wodach potrafią być ciężkie m.in. ze względu na temperaturę. Większość początkujących myśli, że suchy skafander to kolejny krok w ich rozwoju, zarezerwowany wyłącznie dla nurków z doświadczeniem. Nic bardziej mylnego. Nawet pierwsze nurkowania można odbyć w całości w suchym skafandrze! 

Koszt kursu Scuba Skills Update w suchym skafandrze to + 540 zł do ceny kursu Scuba Skills Update, gdy kursant chce połączyć kurs Scuba Skills Update z pełnym kursem specjalizacji nurkowania w suchym skafandrze.  W cenie kursu dodatkowe materiały szkoleniowe, egzamin i licencja uprawniająca do używania suchego skafandra do nurkowania na całym świecie.

Kurs nurkowania w suchym skafandrze będzie również pierwszym krokiem do uzyskania stopnia Advanced Open Water Diver.

Nitrox to powietrze wzbogacone w tlen. Powietrze atmosferyczne zawiera ok 21% tlenu, nitrox używany do nurkowania posiada go więcej - po tym kursie będziesz miał możliwość używać nitroksu nawet z 40% zawartością tlenu. A dlaczego warto?

  • Nurkowanie z użyciem nitroxu jest bezpieczniejsze.
  • W wielu miejscach na świecie (np. na części łodzi w Egipcie) nurkuje się tylko z użyciem nitroksu.
  • Użycie nitroksu zmniejsza zmęczenie po nurkowaniu.
  • Kurs jest kolejny Waszym krokiem na ścieżce nurkowej i w zdobyciu kolejnych poziomów SSI – Speciality Diver a potem Advanced Open Water Diver.

Proponujemy Wam połącznie kursu Scuba Skills Update z kursem Nitrox. W cenie kursu dodatkowe materiały szkoleniowe, egzamin i licencja uprawniająca do używania nitroxu do nurkowania na całym świecie.  

Koszt kursu Scuba Skills Update oraz kursu nitrox to + 440 zł do ceny kursu Scuba Skills Update.

Kurs nurkowania na nitroksie będzie również pierwszym krokiem do uzyskania stopnia Advanced Open Water Diver.

Gotowy na podwodną przygodę?