Divemania Diamond Center

 Przed Tobą końcowa i niewątpliwie najciekawsza część pierwszego etapu przygody z nurkowaniem - nurkowanie w warunkach naturalnych. Odkryłeś już nurkowanie na basenie i wiesz, że jest to sport właśnie dla Ciebie - najwyższy czas na wody otwarte !!!

W ramach programu SSI Upgrade indoor diver do OWD wykonamy 2 nurkowania na wodach otwartych. W ich trakcie powtórzymy wybrane ćwiczenia, które wykonywałeś już w Deepspot.  Będą też wycieczki i szkolenie z nowych elementów wyposażenia - takich jak pianka (lub suchy skafander), balast czy kompas.

Po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymasz licencję nurkową SSI, która uprawnia do nurkowania do głębokości 18 metrów,  honorowaną jest przez centra nurkowe na całym świecie.

To najlepsza opcja na kurs nurkowania w Warszawie. Zapraszamy na wyjazd z prawdziwym centrum nurkowym, które od lat utrzymuje status Diamentowego Centrum SSI - potwierdza on wysoką jakość szkoleń i kadry instruktorskiej. Oferujemy szeroki zakres kursów nurkowania - od rekreacyjnych, przez techniczne po kursy dla profesjonalistów - przewodników i instruktorów.

Terminy wyjazdów zawsze aktualne w zakładce "wyjazdy".

Upgrade indoor diver do OWD kosztuje 500 zł.

W tej cenie otrzymujesz:

  • 2 nurkowania na wodach otwartych;
  • omówienia przez instruktora wykonywanych ćwiczeń przed i po nurkowaniu;
  • wypożyczenie kompletnego sprzętu do nurkowania na czas kursu;
  • rejestrację oraz opłatę licencyjną do SSI;
  • elektroniczny certyfikat SSI.

Za co uczestnik płaci osobno?

  • Koszty wyjazdu na wody otwarte.

Warunki w polskich wodach potrafią być ciężkie m.in. ze względu na temperaturę. Większość początkujących myśli, że suchy skafander to kolejny krok w ich rozwoju, zarezerwowany wyłącznie dla nurków z doświadczeniem. Nic bardziej mylnego. Nawet kurs podstawowy można odbyć w całości w suchym skafandrze! 

Koszt upgrade indoor do OWD w suchym skafandrze to + 540 zł do ceny kursu, gdy kursant chce połączyć upgrade z pełnym kursem specjalizacji nurkowania w suchym skafandrze.  W cenie kursu dwa dodatkowe nurkowania, koszt wypożyczenia suchego skafandra na nurkowania kursowe, dodatkowe materiały szkoleniowe, egzamin i licencja uprawniająca do używania suchego skafandra do nurkowania na całym świecie.

Kurs nurkowania w suchym skafandrze będzie również pierwszym krokiem do uzyskania stopnia Advanced Open Water Diver.

Nitrox to powietrze wzbogacone w tlen. Powietrze atmosferyczne zawiera ok 21% tlenu, nitrox używany do nurkowania posiada go więcej - po tym kursie będziesz miał możliwość używać nitroksu nawet z 40% zawartością tlenu. A dlaczego warto?

  • Nurkowanie z użyciem nitroxu jest bezpieczniejsze.
  • W wielu miejscach na świecie (np. na części łodzi w Egipcie) nurkuje się tylko z użyciem nitroksu.
  • Użycie nitroksu zmniejsza zmęczenie po nurkowaniu.
  • Kurs jest kolejny Waszym krokiem na ścieżce nurkowej i w zdobyciu kolejnych poziomów SSI – Speciality Diver a potem Advanced Open Water Diver.

Proponujemy Wam połącznie kursu upgrade indoor do OWD z kursem Nitrox. W cenie kursu dodatkowe materiały szkoleniowe, egzamin i licencja uprawniająca do używania nitroxu do nurkowania na całym świecie.  

Koszt kursu OWD oraz kursu nitrox to + 440 zł do ceny kursu OWD.

Kurs nurkowania na nitroksie będzie również pierwszym krokiem do uzyskania stopnia Advanced Open Water Diver.

Gotowy na podwodną przygodę?