Divemania Diamond Center

Chciałbyś nurkować przez cały rok?

Kochasz podwodne wycieczki ale w piance szybko marzniesz i cała przyjemność z nurkowania ucieka?

Jeżeli tak - suchy skafander jest właśnie dla Ciebie. Suchy skafander to komfort termiczny, wygoda i możliwość nurkowania bez względu na warunki pogodowe. Wiele wspaniałych miejsc nurkowych dostępnych jest w warunkach, które wymagają suchego skafandra.

  Dlaczego właśnie z nami?


  W naszym Centrum Nurkowym bezpłatnie otrzymasz dopasowany do Ciebie skafander SANTI na czas kursu.

  Zapisując się na kurs suchego skafandra w naszym Centrum Nurkowym masz pewność, że szkolenie zostanie przeprowadzone na najwyższym poziomie, z zachowaniem wszelkich standardów SSI. Sesja basenowa pozwoli Ci w przyjaznych i spokojnych warunkach zapoznać się z techniką nurkowania w suchym skafandrze a minimum nurkowania na wodach otwartych przypieczętują zdobytą wiedzą.


  Jak wyglada kurs nurkowania z użyciem suchego skafandra?


  Kurs zaczynamy od sesji basenowej lub nurkowania w wodach basenopodobnych. To nasze piersze spotkanie z suchym skafandrem. Przed nurkowaniem omówimy zasady jego działania i najważniejsze zasady w trakcie nurkowań. Po pierwszych ćwiczeniach przyjdzie czas na dwa nurkowania na wodach otwartych. W ich trakcie będziemy ćwiczyć obsługę suchego skafandra, regulowanie pływalności oraz możliwe sytuacje awaryjne.  Kurs Dry Suit Diving (nurkowanie w suchym skafandrze) kosztuje 750 zł.


  W tej cenie otrzymujesz: 

  • podręcznik Nurkowanie w Suchym Skafandrze SSI on-line;
  • suchy skafander i ocieplacz na nurkowania kursowe;
  • omówienie zagadnień teoretycznych oraz wykonanych nurkowań; 
  • rejestrację oraz opłatę licencyjną SSI;
  • elektroniczny certyfikat SSI.

  Posiadamy pełną gamę rozmiarów i modeli suchych skafandrów, ocieplaczy i systemów grzewczych SANTI do celów szkoleniowych!

  Nitrox to powietrze wzbogacone w tlen. Powietrze atmosferyczne zawiera ok 21% tlenu, nitrox używany do nurkowania posiada go więcej - po tym kursie będziesz miał możliwość używać nitroksu nawet z 40% zawartością tlenu. A dlaczego warto?

  • Nurkowanie z użyciem nitroxu jest bezpieczniejsze.
  • W wielu miejscach na świecie (np. na części łodzi w Egipcie) nurkuje się tylko z użyciem nitroksu.
  • Użycie nitroksu zmniejsza zmęczenie po nurkowaniu.
  • Kurs jest kolejny Waszym krokiem na ścieżce nurkowej i w zdobyciu kolejnych poziomów SSI – Speciality Diver a potem Advanced Open Water Diver i Master Diver

  Proponujemy Wam połącznie kursu podlodowego z kursem Nitrox. W cenie kursu dodatkowe materiały szkoleniowe, egzamin i licencja uprawniająca do używania nitroxu do nurkowania na całym świecie.  

  Koszt kursu suchego skafandra w połączeniu z kursem nitrox to + 440 zł do ceny kursu suchego skafandra.

  Gotowy na podwodną przygodę?